Edifier Speaker MR4 Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 427 mm |
| Brutokaal | 5.1 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185 mm |
| Brutolaius (mm) | 310 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | 1-inch silk dome tweeter and 4-inch diaphragm woofers deliver pure sound |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height master carton | 396 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02448845 m |
| Metal | 800.00 g |
| Muud funktsioonid | Smooth frequency response for great audio reference Multi-functional knob for power, volume and sound effects toggle |
| Net weight master carton | 10.2 kg |
| Netokaal | 3.245 kg |
| NFC features | No |
| Paber/Papp | 1705 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | MR4 |
| Sagedusvahemik | 60-20k Hz |
| Sisendi tüüp | TRS balanced input RCA unbalanced input AUX unbalanced input |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.855 kg |
| Tare weight master carton | 0.989 kg |
| TI kaal (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Battery |
| Veekindel | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edifier speaker mr4 black, mr4 black, edifier, kolarid




